tren

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Açı Eğitim Kurumları, Türkiye genelinde 29 yıldır tanınan köklü bir eğitim yuvası olmakla birlikte, 20 yılı aşkın süredir Samsun’da da hizmet vermektedir. Kurucularının tamamı öğretmen olan, eğitimi her şeyin üzerinde tutan ve ahlaklı bir nesil yetiştirmeyi, öncelikler arasında en başa koyan Samsun Açı Eğitim Kurumları, 2014 yılında dershanelerin kapatılmasıyla birlikte okulculuk sektöründe güçlü ve emin adımlar atmış, 2018 yılında Samsun Açı Özel Öğretim Kursu’nu, 2020 yılında ise Atakum Açı Özel Öğretim ve Atakum Açı Kişisel Gelişim Kurslarını yeniden açarak, Samsun’da kurs hizmeti noktasında da lider marka olarak ön plana çıkmıştır.

Samsun Açı Eğitim Kurumları, 2020 yılında Samsun Valiliği ve Samsun Gazeteciler Derneği’nin ortak düzenlediği ödül töreninde, “YILIN EN İYİ EĞİTİM KURUMU” ödülünü alarak, yıllardır sürdürdüğü ilkeli eğitim anlayışının başarısını taçlandırmıştır.

2001 yılında Bafra’da “Kitlesel ve Bireysel Başarıda Öncü’ sloganıyla eğitim sektöründe hizmet vermeye başlayan AÇI EĞİTİM KURUMLARI; başarısını, 21. yılında eğitim sektörünün tüm alanlarına yayarak büyümeye devam etmektedir.

Sınav hazırlık gruplarıyla hizmete başlayan Samsun AÇI; öğrencilerin tüm eğitim hayatları boyunca sağladıkları kazanımların sonuçlarını yıllarca gözlemleyerek, başarı için ihtiyaç duyulan tüm etkenleri analiz etmiştir.

“Mentörlük” uygulamalarını, geniş ve alanında uzmanlaşmış rehberlik kadrosu ile en etkin bir şekilde kullanarak bu konuda sektörde öncü bir rol oynamıştır.

“İstenilen sonuç” için gereken altyapıyı oluşturmuş; anaokulundan üniversiteye kadar her öğrenim kademesine sınırsız hizmet veren, uzman öğretmen kadrosu ve sıkı rehberlik ağıyla tüm Samsun halkına hizmet vermektedir.

Samsun Pelitköy’de Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Anadolu Lisesi; İlkadım ve Atakent’te Karadeniz’in en büyük iki özel öğretim kursu ile kocaman bir aile olan Açı Eğitim Kurumları tüm enerjisiyle ülkemizin insan kaynağını geliştirmek için yatırım yapmaya devam etmektedir.

Bundan sonra da aynı ilkeli duruş ve prensipli çalışma anlayışı ile Samsun’umuza hizmet vermeye devam edecektir.

Kurslarımız Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: